Naše

SLUŽBY

WEBDESIGN

Tvorba webu je široký pojem a proto celý proces bereme komplexně. Ať už se jedná o modernizaci vašich původních stránek nebo váš první web, je důležité se s vámi nejprve pořádně seznámit. Teprve až poznáme vaši firemní ideu, vaše zákazníky a byznys, který děláte, se pouštíme do prvního návrhu webu. Pro webdesign máme tři kategorie:

Při tvorbě vašeho webu se řídíme základním pravidlem – návštěvník by měl během prvních 10 vteřin zjistit to, co vlastně děláte. Zakládáme si na jednoduchosti a funkčnosti. Nebudeme z vašeho webu zbytečně dělat wikipedii, pokud k tomu není určený.

Musí být přívětivý pro uživatele. Tomu se říká UI – User Interface. Cílem je, aby měl uživatel z používání webu maximální kladnou zkušenost a tím se naplnila jeho očekávání. Tato očekávání či uživatelskou zkušenost jinými slovy nazýváme také jako UX – User Experience. Zaměřujeme se na „kostru webu“ a jeho klíčové prvky tak, aby služba či produkt splnily uživatelovy požadavky.

SEO

(optimalizace pro vyhledávače)

Sice tomu název našeho firemního webu Marketyng.cz trochu naznačuje, ale opravdu nejsme marketingová agentura. Pokud hledáte marketéry, PPC specialisty, linkbuildery a podobné práce odpovídající tzv. OFFSITE SEO, tak to u nás bohužel nenajdete. 

SEO ale děláme! 🙂 Naše optimalizace pro vyhledávače, se skládá ze dvou kategorií: ONSITETechnické SEO. Co to znamená?

Maximálně optimalizovaný po technické stránce. Díky tomu web nebude penalizován ze strany vyhledávačů. Naopak mu to zvýší ranking ve vyhledávání.

Aby se správně zobrazoval ve vyhledávačích. Ty mají jasná pravidla a za nedodržení opět penalizují tím, že váš web posunou v žebříčku vyhledávání na „zadní pozice“.

Zjednodušeně lze říct, že váš web optimalizujeme tak, aby byl příjemný pro tzv. crawlery – vyhledávací roboty a byl pro ně správně čitelný.

Jak spolupráce probíhá?

1.

ANALÝZA

Pobavíme se o Vašem byznysu, Vašich klientech a především: o Vašich potřebách.

3.

REALIZACE

Před úplným dokončením webu provádíme rozsáhlé testy a optimalizujeme na maximum.

2.

NÁVRH

Vezmeme v úvahu všechno podstatné z analýzy a sestavíme první návrh stránek.

Mějte

WEB

který vám

VYDĚLÁVÁ

Zaujali jsme vás?

Zažádejte o nezávaznou poptávku. Klikněte na tlačítko níže a vyplňte jednoduchý formulář.

Máte dotaz?

Chcete s něčím poradit, nebo se na něco zeptat? Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám odpovíme.